Noticias

News 

Nuevos colaboradores Student Card

Jueves, 31 de Marzo de 2016

Restaurant Els Àngels en Lliçà de Vall y muchos más.

A partir d’ara, ser alumne de Cambridge School també té premi quan vagis a dinar a Lliçà de Vall!!

El restaurant els Àngels és nou col·laborador de la xarxa d’Student Card de Cambridge School per a tots els alumnes i presentant la teva tarjeta d’estudiant vigent del curs podràs tenir:

Cafè gratis amb el menú diari

Podràs veure el distintiu d’establiment col·laborador a l’entrada del mateix restaurant:

Restaurant Els Àngels

Crta Sabadell a Granollers km 13.300

Lliçà de Vall

També recentment hem tingut molts altres establiments de la comarca com a nous col·laboradors, com ara Vidres Web, PopMobile Granollers, Bambola, Fàbrica del Cartucho, Idees Visuals, Dolomitas Bike, etc.

Ja hem arribat a la xifra de 300!

Pots consultar el llistat complet per poblacions en aquesta pàgina:

http://www.cambridgeschool.com/ca/student-card-cat.html

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...