Agenda

Agenda de actividades 

Atención al cliente durante periodo contención

Lunes, 16 de Marzo de 2020

Lunes a viernes 10:00 a 20:00 por email o teléfono

Les nostres 10 escoles Cambridge School estaran tancades al públic durant el període de contenció decretat per la Generalitat de Catalunya.

Totes les consultes d’alumnes i clients seran ateses telemàticament per les nostres secretàriesamb servei d’atenció al client per telèfon i per correu electrònic en l’horari següent:

Horari d’atenció telefònica durant el període de contenció:
Dilluns a divendres, de 10:00 h a 20:00 h
Dissabtes, tancat

Telèfon: podeu trucar al Cambridge School més proper o bé al 93 870 20 01.

e-mail: us atendrem des de tots els correus electrònics de les nostres escoles: caldes@cambridgeschool.com, cardedeu@cambridgeschool.com, granollers@cambridgeschool.com, lagarriga@cambridgeschool.com, laroca@cambridgeschool.com, llinars@cambridgeschool.com, mollet@cambridgeschool.com, parets@cambridgeschool.com, santceloni@cambridgeschool.com, vilanova@cambridgeschool.com.

O sinó també a la nostra bústia general: info@cambridgeschool.com.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...