Noticias

News 

Cambridge School con Los Pequeños Valientes

Miércoles, 28 de Noviembre de 2018

Vendemos estrellas de Navidad para reunir fondos de investigación contra el cáncer infantil.

Cambridge School se suma a la iniciativa solidària que ha posat en marxa una família celonina amb un fill de cinc anys afectat pel medul·loblastoma.
 
Sota el lema El teu arbre, la seva estrella, la família Fu ven estrelles per a l’arbre de Nadal amb l’objectiu de recaptar fons per a la recerca contra el càncer infantil.
 
La iniciativa, impulsada per la família i per voluntaris, porta el segell de Els Petits Valents, de l’Obra Social de l’Hospital Sant Joan de Déu, on el petit Yuchen està en tractament des de fa onze mesos.
 
El Yuchen i la seva germana són alumnes de la nostra escola de Sant Celoni, i tan bon punt vam conèixer la iniciativa solidària que havien posat en marxa vam voler sumar-nos-hi.

ON TROBAR-LES?
Cada estrella dels Petits Valents té un preu de 3 euros, i podeu trobar-les a totes les escoles de Cambridge School fins al 12 de Desembre.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...