Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Lunes, 5 de Febrero de 2018

'Snowden' y 'Wonder Wheel', películas en VO inglés en Sant Celoni y Cardedeu el 8, 9, 10 y 11 de febrero.

Per al proper cap de setmana, et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“Snowden” en VO anglès a Sant Celoni

Basada en el llibre The Snowden files. The inside story of the world 's most wanted man, escrit per Luke Harding, i en el llibre escrit per Anatoly Kucherena, l'advocat rus d'Edward Snowden. Narra els esdeveniments que van seguir a la publicació per part del diari The Guardian dels documents classificats que va aportar Edward Snowden sobre el programa secret de vigilància mundial de la NSA (Agència de Seguretat Nacional) el 2013.

Divendres, 9 de febrer de 2018  -  2/4 de 9 vespre

http://www.santceloni.cat/document.php?id=19799

“Wonder Wheel” en VO anglès a Cardedeu

Nova York, anys 50. Les vides de quatre personatges s’entrellacen enmig de l’enrenou del parc d’atraccions de Coney Island: la Ginny, un exactriu emocionalment volàtil; el Humpty, l’operador de la famosa roda; el Mickey, un atractiu i jove socorrista, i la Carolina, la filla del Humpty.

Dijous 8 de febrer a les 21 h
Divendres 9 de febrer a les 22 h
Dissabte 10 de febrer a les 20 h
Diumenge 11 de febrer a les 19 h

http://www.cinemaesbarjo.cat/wonder-wheel-8-9-10-i-11-de-febrer/ 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...