Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Lunes, 1 de Enero de 2018

'Lion' y 'God own's country', películas en VO inglés en Sant Celoni y Cardedeu del 11 al 14 de enero.

Per al proper cap de setmana, et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“Lion” en VO anglès a Sant Celoni

La història real de Saroo Brierley, un nen que amb tan sols cinc anys es va perdre als carrers de Calcuta, a milers de quilòmetres de casa. Després d'un llarg viatge va acabar sent adoptat per una parella australiana. Vint anys després, amb l'única ajuda de Google Earth, Saroo intentarà trobar la seva família biològica.

Divendres 12 de gener a les 20:30h

http://www.santceloni.cat/19687

“God own’s country” en VO anglès a cinema Esbarjo de Cardedeu

Johnny Saxby treballa sense descans a la remota granja d’ovelles de la seva família, al Nord d’Anglaterra. Les borratxeres i el sexe casual són l’únic que el distreu d’una vida de solitud i frustració.

Dijous 11 de gener a les 21 h
Divendres 12 de gener  a les 22 h
Dissabte 13 de gener a les 20 h
Diumenge 14 de gener a les 19 h

http://www.cinemaesbarjo.cat/en-tierra-de-dios-11-12-13-i-14-de-gener/

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...