Agenda

Agenda de actividades 

Cine en versión original en verano

Lunes, 25 de Junio de 2018

Del 26 de junio al 24 de julio, Festival de Cinema a la Fresca en Granollers.

Cinemafreshhh!, el Festival de Cinema a la Fresca de Granollers, ofereix per sisè any una programació de qualitat per als dimarts de juliol i la darrera setmana de juny, organitzada pel Cineclub de l’Associació Cultural amb el suport del restaurant Can60 Menjar i Beure, el col·lectiu Fantàstik i l’Ajuntament de Granollers.

Les sessions es faran al Parc Torras i Villà i començaran a les 10 del vespre, però des de 2/4 de 9 l’espai estarà obert. L’entrada és gratuïta i hi haurà servei de bar i de menjar i de lloguer de gandules.

-Dimarts 26 de juny / 22 hores

C’est la vie - http://acgranollers.cat/events/le-sens-de-la-fete

Versió original en francès subtitulada

-Dimarts 3 de juliol / 22 hores

La llamada - http://acgranollers.cat/events/la-llamada

Versió en espanyol.

-Dimarts 10 de juliol / 22 hores

Guardians of the Galaxy 2 - http://acgranollers.cat/events/guardians-of-the-galaxy-2

Versió original en anglès subtitulada

-Dimarts 17 de juliol / 22 hores

Wonder woman - http://acgranollers.cat/events/wonder-woman

Versió original en anglès subtitulada

-Dimarts 24 de juliol / 22 hores

Captain Fantastic - http://acgranollers.cat/events/captain-fantastic

Versió original en anglès subtitulada

Aquesta sessió s’emetrà al Club Natació Granollers

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...