Agenda

Agenda de actividades 

Cinema en Versión Original

Mi�rcoles, 9 de Setiembre de 2015

Películas en inglés y francés para el fin de semana del 24 al 27 de septiembre.

Et recomanem les següents pel·lícules en versió original i subtitulades:

-"My old lady", en VO anglès, a l'Esbarjo Verdi de Cardedeu: una comèdia-drama on el Mathias, un novaiorquès desventurat sense esposa, sense fills i sense un cèntim, hereta del pare, amb qui no es parlava, una enorme casa a París, de la qual vol desfer-se el més aviat possible. Llavors descobreix que està habitada per una senyora gran, la Mathilde, i la filla, la Chloé.

Dijous 24 de setembre a les 21 h
Divendres 25 de setembre a les 22 h
Dissabte 26 de setembre a les 20 h
Diumenge 27 de setembre a les 19 h

/http://www.esbarjoverdi.cat/mi-casa-en-paris-24-25-26-i-27-de-setembre/

-"Le fils de l'autre", en VO francès, al cineClub Granollers. Una pel·lícula acollidora i tendra i a la vegada una faula sociopolítica. Què passa si dos nens, un israelià i un palestí, són intercanviats per error en néixer?

Divendres 25 de setembre a les 19h i 22h

Diumenge 27 de setembre a les 19h

http://acgranollers.cat/events/le-fils-de-lautre

Recorda que tens descompte amb l'Student Card de Cambridge School en els dos cinemes!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...