Agenda

Agenda de actividades 

NUEVA REUNIÓN - COLONIAS EN CATALUÑA VERANO'21

Sábado, 27 de Marzo de 2021

JUEVES 22 ABRIL - Apuntaos a la reunión

Cambridge School i English Summer -empresa referent del sector a Espanya- us oferim la més completa oferta de COLÒNIES D'ESTIU en Anglès a Catalunya.

- Per a nens i joves de 5 a 17 anys
- Des de juny fins a setembre
- A llocs increïbles: a Poblet, Prades, Vallclara i Tamarit.
- Amb temàtiques molt diverses: colònies multiactivitat, xef, tech, fashion, dance, horseriding
- També d'exclusives per a adolescents i de preparació d’exàmens B2 First i C1 Advanced

Teniu preguntes o consultes?

APUNTEU-VOS ARA A LA REUNIÓ INFORMATIVA via Zoom
Pensada com un espai de consulta, podreu fer totes les preguntes i resoldre les qüestions que us pugueu plantejar, com ara:

- Quines mesures covid se seguiran?
- Què passa si el meu fill ha de fer confinament?
- Hi ha garantia de retorn de l'import si les colònies no se celebren per motius covid?
- Fins a quan es pot cancel·lar?

DATA: Dijous 22 d’abril
HORA: A les 19:00h
Apunteu-vos-hi prèviament des d'aquí: https://forms.gle/qWjifvbXCNUL7A3A6 
Un dia abans de la reunió, rebreu l'enllaç per connectar-vos-hi via ZOOM.

Us hi esperem!

Per a més informació:
Contacteu amb el vostre centre Cambridge School.

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...