Agenda

Agenda de actividades 

Concierto en inglés con Cambridge School

Viernes, 29 de Marzo de 2019

Sábado 6 de abril en Espai GRA de Granollers

El grup coral de Cambridge School, format per professors i alumnes, organitza un concert benèfic per celebrar la finalització del curs de cant en anglès ‘SING IN ENGLISH’, que s’ha dut a terme en els darrers mesos sota la direcció i supervisió dels professors de cant nadius Tristan Caldwell i Sarah McFadden.

Durant el concert, podrem veure 3 grups corals en anglès diferents: el cor d’adults (amb 19 integrants), el cor infantil (amb 5 nens), i el grup íntegrament a cappella Cantabo (a 6 veus), que cantarà sense cap acompanyament musical. 

El concert se celebrarà a l’Espai GRA de Granollers, en un ambient relaxat, i mentre el cafè serveix els seus clients habituals. Hi ha taules i places limitades, fet pel qual es recomana arribar aviat.

- LLOC: Espai GRA -  Plaça de l’Església, 8 - Granollers
- DIA: Dissabte 6 d’abril
- HORA: 18:00h
- DURADA: 45 minuts aprox.
- REPERTORI: Des de cançons dels Beatles fins a The Sound Of Music, un ventall ampli i variat de temes arranjats per ser cantats a capella o amb l’acompanyament d’un piano.
- PREU: GRATUÏT – Aquells que ho desitgin, podran fer una donació voluntària per la quantitat que triïn al projecte de MANS UNIDES d’aquest any

Us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...