Agenda

Agenda de actividades 

Convocatoria exámenes oficiales Cambridge - junio

Miércoles, 17 de Enero de 2018

Inscripciones abiertas hasta el 10 de marzo. Clases preparatorias.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de juny a Granollers i Cardedeu.

Estan obertes les inscripcions per a tot tipus d'exàmens. Aquí en teniu les dates i preus: 

Pre A1 Starters                                          61€    examen 19 maig

A1 Movers                                                   62€    examen 19 maig      

KET for Schools                                          95€    examen 2 juny

KET for Adults                                            95€    examen 16 juny

PET for Schools                                         101€  examen 2 juny

PET for Adults                                           101€   examen 16 juny

First for Schools                                        190€   examen 9 juny

First                                                            190€   examen 9 juny

Advanced                                                   206€   examen 2 juny

Proficiency                                                 212€   examen 14 juny

T’hi pots inscriure com a màxim fins el 10 de març, a qualsevol de les nostres escoles.

Recorda que si t’apuntes als exàmens de First, Advanced o Proficiency, oferim classes preparatòries des del març fins al juny. Matrícula oberta!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...