Agenda

Agenda de actividades 

Convocatoria Exámenes Oficiales - EN DICIEMBRE

Lunes, 22 de Noviembre de 2021

B2 First, C1 Advanced y C2 Proficiency

Recordem a tots els candidats apuntats que la nostra convocatòria de desembre dels Exàmens Oficials d'anglès Cambridge Assessment English tindrà lloc a Granollers en les dates següents:

- C2 Proficiency - Dijous 2 desembre
- B2 First for Schools - Dissabte 4 desembre
- B2 First - Dissabte 11 desembre
- C1 Advanced - Dissabte 11 desembre

Si us hi heu apuntat,
recordeu preparar bé l'examen. I si teniu cap dubte, pregunteu al vostre centre Cambridge School.

VOLEU CONÈIXER ALTRES DATES?
Si desitgeu presentar-vos durant el 2022 a un examen oficial, trobareu les dates dels exàmens programats en aquests moments al nostre CALENDARI d'Exàmens Oficials organitzats per Cambridge School.

Més informació al vostre centre Cambridge School o al tel. 938702001 / e-mail info@cambridgeschool.com 

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...