Noticias

News 

Convocatoria exámenes oficiales - EN DICIEMBRE

Lunes, 27 de Julio de 2020

¡Inscripciones abiertas hasta el 9 de octubre!

Ja tenim oberta la propera convocatòria d'exàmens oficials d'anglès Cambridge English, que és al desembre del 2020 a Granollers. 

Aquí teniu el llistat de les dates i preus dels exàmens oficials, als quals ja us podeu inscriure a qualsevol de les nostres escoles:

B2 First for Schools    
Data examen: 19 desembre 2020
Preu: 194€      

B2 First                             
Data examen: 5 desembre 2020
Preu: 194€ 

C1 Advanced                      
Data examen: 12 desembre 2020
Preu: 210€     

C2 Proficiency
Data examen: 11 desembre 2020
Preu: 216€      

Data límit d'inscripció: 
Fins al divendres 9 d'octubre del 2020.
Inscriviu-vos-hi ara!

I recordeu:

També fem CURSOS DE PREPARACIÓ!
De setembre a desembre, fem cursos específics de preparació per conèixer les tècniques dels exàmens oficials d'anglès B2 First, B2 First For Schools, C1 Advanced i C2 Proficiency. Amb classes presencials, i ara també amb cursos de preparació online per videoconferència ZOOM!

Consulteu horaris i disponibilitat al vostre centre Cambridge School o al tel. 93 870 20 01 / e-mail info@cambridgeschool.com 

Matrícula oberta!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...