Agenda

Agenda de actividades 

¡Crazy Quiz para niños por ZOOM!

Lunes, 27 de Abril de 2020

5 mayo a las 17:30h, videoconferencia con la Biblioteca de Martorelles

Crazy Quiz és un concurs dinàmic i participatiu en anglès per a nens i nenes de 8 a 12 anys aproximadament, que Cambridge School ofereix cada mes a biblioteques del Vallès Oriental, perquè els nens puguin practicar aquest idioma en un entorn lúdic, amb jocs lingüístics, música, clips de vídeo i altres recursos gràfics i d'àudio en anglès!

A causa de la COVID-19, aquest mes farem el concurs per videoconferència, i portarem tota la diversió del concurs a ZOOM!!!

QUI L’ORGANITZA:
La Biblioteca de Martorelles

QUI POT PARTICIPAR:
Està obert a tots els nens de 8 a 12 anys aproximadament. 
No cal que siguin alumnes de Cambridge School, i és totalment GRATIS!

QUAN:
Dimarts 5 de maig - De 17:30h a 18:15h.

CAL APUNTAR-S'HI ABANS?
Sí, per qüestions tècniques i de logística, hi ha un aforament limitat, així que recomanem que us hi apunteu aviat! El dia abans de l'activitat, us enviarem un e-mail per confirmar-vos si heu aconseguit una plaça per participar-hi. I en cas que sigui així, també rebreu un enllaç per connectar-vos al Crazy Quiz.

ON APUNTAR-SE?
Podeu apuntar-vos a:

- La biblioteca de Martorelles
Escrivint per e-mail a biblioteca@martorelles.cat 

- O bé a Cambridge School
Enviant-nos el vostre e-mail de contacte DES D'AQUÍ!

ON ES FARÀ:
A la plataforma ZOOM, que podeu trobar aquí.

Esperem veure-us al Crazy Quiz!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...