Agenda

Agenda de actividades 

¡Curso intensivo low-cost en junio-julio!

Mi�rcoles, 30 de Mayo de 2018

Niveles desde PreIntermediate a First, de lunes a jueves de 14:00h a 16:15h. ¡20€!

Busquem alumnes voluntaris per fer classes amb professors d'anglès ja experimentats que faran el curs de Cambridge de perfeccionament.

-HORARI: de 14:00h a 16:15h de dilluns a dijous

-NIVELLS: PreIntertermediate, Intermediate, PreFirst i First

-GRUPS I DATES: 

1) PreIntermediate i Intermediate baix: del 26 de juny a l'11 de juliol

2) Intermediate alt, PreFirst i First: del 12 de juliol al 26 de juliol

3) Intermediate alt, PreFirst i First: del 26 de juny al 26 de juliol

-LLOC: Cambridge School Granollers

-PREU: Dipòsit de 50€. Es retornaran 40€ o 30€, segons curs, si s'assisteix al 80% mínim de les classes. 

Per a més informació, prova de nivell gratuïta i inscripcions, vine a Cambridge School Granollers, Plaça Porxada 39, tel. 93 870 20 01.

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...