Noticias

News 

Curso de inglés intensivo LOW-COST VERANO

Jueves, 28 de Mayo de 2020

Solo 10€ · Vía videoconferencia

Busquem alumnes voluntaris majors de 18 anys per fer classes d’anglès amb professors nadius o internacionals en formació, en un curs intensiu de 20 hores de duració.

- NIVELLS: PreIntermediate, Intermediate, PreFirst i First

- HORARI: de 10:30h a 13:00h de dilluns a dijous

- DATES

Del grup PreIntermediate i Intermediate baix: 
2 setmanes - del 25 de juny al 9 de juliol

Del grup Intermediate alt, PreFirst i First:
2 setmanes - del 13 al 28 de juliol

- LLOC:  Per videconferència (via ZOOM)

- PREU: Només 10€!
Dipòsit de 50€. Es retornaran 40€ si s’assisteix al 80% mínim de les classes.

- REQUISITS TÈCNICS:
Per fer aquest curs per videoconferència només cal disposar de:
- Un ordinador (de sobretaula o portàtil) o una tablet
- Amb webcam i micròfon 
- I connexió a Internet
La plataforma que utilitzarem per connectar-nos és ZOOM, i no suposorà cap cost per a l'alumne. Si ho desitges, aquí hi trobaràs més informació.

Fes la prova de nivell de forma gratuïta!

Per a més informació o per fer la prova de nivell gratuïta truca al telèfon 938702001 o escriu a info@cambridgeschool.com

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...