Noticias

News 

Entrevistas pares-profesores finales de curso de verano

Viernes, 14 de Julio de 2017

Toda la información aquí.

Ara que s'apropen els darrers dies del curs intensiu d’estiu, ens agradaria convidar-vos a una entrevista personal amb el professor/a del vostre fill/a aquí, a les nostres escoles Cambridge School. Durant l’entrevista podreu parlar sobre els seus progressos i l’informe us serà enviat per correu electrònic.

Deveu haver rebut un email i/o SMS amb la informació sobre el dia i hora de l'entrevista.

Us informem que les entrevistes són personals i que es faran per ordre d’arribada. Establirem l’ordre en un full a la porta de l’aula on podreu agafar tanda. Gràcies per la vostra col·laboració.

DATA D’INICI CURS 2017-18

La data d’inici de curs serà el divendres 15 de setembre de 2017.  Per a la vostra comoditat, us preguem que inscriviu els vostres fills durant el mes de juliol i us recordem que si ho feu abans del 28 de juliol gaudireu del 25% de descompte en el preu de la reserva per guardar la seva plaça.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...