Agenda

Agenda de actividades 

FERIAS Y FIESTAS en septiembre

Domingo, 29 de Agosto de 2021

¡Descubre aquí dónde estaremos!

Aquest setembre, podeu venir a visitar-nos als stands de les diferents poblacions on estarem presents amb informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos d'idiomes. A més, en algunes d'aquestes fires, espectacle musical infantil inclòs!

A SANT CELONI  - Per la Festa Major
Dia i hora: dissabte 4 de setembre - d'11:00 a 13:00h - Stand informatiu
Lloc: A la Plaça de La Vila - davant de Can Ramis
Amb activitat especialSONGS AND FUN SHOW 2021 - a les 12:00h - Al pati de Can Ramis
Espectacle musical en anglès que convida els més menuts a cantar i a ballar seguint les lletres i coreografies que presenta un professor nadiu. 

A LA GARRIGA - Fira Botigues al Carrer
Dia i hora: diumenge 5 de setembre - de 09:30 a 15:00h - Stand informatiu
Lloc: Davant de la nostra escola - C/ dels Banys, 8

A LLINARS DEL VALLÈS - Fira de Botigues a la Festa Major
Dia i hora: diumenge 5 de setembre - de 10:00 a 20:00h - Stand informatiu
Lloc: Al centre de Llinars (Ubicació exacta per confirmar)

A GRANOLLERS - Gran Fira al Carrer!
Dia i hora: dissabte 25 de setembre DATA NOVA (Originalment era el 4 i 18 de setembre, aplaçada per previsió de pluges)
De 10:00 a 20:30h - Stand informatiu
Lloc: Al centre de Granollers (Ubicació exacta per confirmar)

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...