Agenda

Agenda de actividades 

Taller de cocina para niños en inglés

Lunes, 1 de Octubre de 2018

6 y 7 de octubre en la Fira del Llaminer de Vilanova.

El  cap de setmana del 6 i 7 d’octubre es celebra  a Vilanova del Vallès la Fira del Llaminer, amb parades d’artesans alimentaris vinguts d’arreu de Catalunya i en la qual Cambridge School també hi serà present amb una activitat pensada per als més petits:

FUN, FRUIT AND CHOCOLATE
Un taller de cuina per a nens... en anglès!, del qual podreu gaudir tots els assistents que ens visiteu a:

Estand de Cambridge School
Plaça dels Països Catalans

Dissabte, 6 d’octubre
10.30 a 12.30 h
18.00 a 20.00 h

Diumenge, 7 d’octubre
10.30 a 12.30 h
18.00 a 20.00 h

A més, mentre duri la fira, també oferirem jocs i treballs manuals en anglès!

Us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...