Noticias

News 

GANADORES SORTEO DE 3 POLAROIDS

Martes, 19 de Julio de 2022

Promoción REMATRICULACIÓN ONLINE CURSO 22-23

Ja tenim guanyadors de la PROMOCIÓ 'Somriu! Rematricular-se online pot tenir premi'' — organitzada per Cambridge School entre tots els alumnes del curs 21-22 que van fer online el procés de rematriculació per al curs 22-23 entre el 6 d'abril i 15 de juliol.


AND THE LUCKY WINNERS ARE...
Els afortunats guanyadors de les 3 polaroids —en sorteig celebrat el 19 de juliol— són:

Eric Jiménez González
de Cambridge School Zoom

Daniela Félez Pérez
de Cambridge School Vilanova

Jana Moré Zamorano
de Cambridge School Granollers
 

ALS 3 GUANYADORS: ENHORABONA!!!
I a tots els participants: moltes gràcies per seguir confiant en Cambridge School!

I RECORDEU:
ELS LLIBRES del curs 22-23 ja estan disponibles al vostre centre.
Si encara no els teniu, veniu a adquirir-los ara i estalvieu-vos cues al setembre!

I si encara no heu fet la INSCRIPCIÓ AL CURS 22-23:
>> Aquí trobareu més informació sobre ELS NOSTRES CURSOS.

////

Podeu consultar les Bases de Participació completes d'aquesta promoció en aquest enllaç.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...