Agenda

Agenda de actividades 

Charlas temáticas en inglés - ACTIVIDAD GRATUITA

Martes, 28 de Setiembre de 2021

En OCTUBRE - Consultar fechas y horarios

Les Library Talks són sessions gratuïtes de conversa en anglès a biblioteques de la comarca, perquè poseu a la pràctica la parla i l'escolta d'aquesta llengua amb un professor nadiu. Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig, i no cal ser alumne de Cambridge School

A l'OCTUBRE, podeu participar-hi a:

BIBLIOTECA NÚRIA ALBÓ - DE LA GARRIGA
Tema: Keep calm and carry on
Data: Dijous 14 d'octubre – de 19:30 a 21:00h
Lloc: presencial - a la biblioteca 

BIBLIOTECA ROCA UMBERT - DE GRANOLLERS
Tema: Jesse Owens and politics in sport
Data: Dijous 21 d'octubre – de 18:45 a 20:00h 
Lloc: presencial - a la biblioteca 
Cal apuntar-s'hi prèviament a a través del web de la bilioteca Roca Umbert: https://granollers.cat/cultura/library-talks o eviant un correu electrònic a bru@granollers.cat tot indicant el nom de l’activitat, nom i cognoms del participant i telèfon de contacte.

Us hi esperem!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...