Noticias

News 

Matrícula abierta CURSO 19-20

Jueves, 27 de Junio de 2019

25% dto. en la matrícula hasta el 26 de julio

Ja podeu matricular-vos en els nostres cursos d’anglès 19-20, que començarem al setembre.

Si us matriculeu abans del 26 de juliol, gaudireu d’un 25% de descompte en la matrícula, els alumnes nous, i 25% de descompte sobre el preu de reserva, els alumnes actuals.

A més, els alumnes actuals també podeu aconseguir els llibres de curs gratis si porteu un nou alumne. Consulteu aquí les condicions.


Per què Cambridge School?

Cambridge School és l’escola d’idiomes de referència del Vallès Oriental, amb professors nadius, exàmens oficials i un prestigiós mètode educatiu.

Consulteu la nostra oferta per a nens d’1 a 5 anys, de 6 a 11 anys, joves de 12 a 17 anys i adults, i contacteu amb el vostre centre més proper per demanar informació sense compromís! Ens trobareu a Granollers, Caldes de Montbui, Cardedeu, La Garriga, La Roca, Mollet del Vallès, Parets, Sant Celoni, Vilanova del Vallès i Llinars del Vallès. 

I recordeu: 25% de descompte en la matrícula fins al 26 de juliol!

Truqueu ara al telèfon 938702001 o escriviu-nos a info@cambridgeschool.com

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...