Noticias

News 

Meet our new teachers!

Martes, 20 de Setiembre de 2016

Matt Done, nuevo profesor para el curso 16-17.

Matt Done va néixer i créixer al Regne Unit, a prop de Manchester, però d’adolescent es va traslladar a Malta amb la seva família, on hi ha viscut molts anys. També ha passat alguns anys de la seva vida a Itàlia i parla força italià. La seva titulació universitària és en psicologia, però des del principi s’ha dedicat a l’ensenyament de la llengua anglesa: té la titulació CELTA i DELTA de Cambridge English i durant 12 anys ha estat ensenyant anglès tant a adolescents com a adults. També té experiència en preparació per a exàmens oficials d’anglès, classes individuals i formació de professors d’anglès. Una llarga trajectòria!

Diu que li agrada molt Espanya, havia viscut a Sevilla quan va estudiar el DELTA i buscava una feina de professor en una zona diferent del mateix país. Abans d’escollir Cambridge School, se’n va informar: “it seemed really professional, where they care about teachers to settle in, it gave me a good impression, a good and friendly place”. Ara que hi ja hi és, diu que li ha impressionat la zona, li encanta viure a Granollers.

En el seu temps lliure, li agrada molt fer esport, sobretot el futbol, llegir, conèixer gent... i, és clar, viatjar!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaa Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...