Noticias

News 

Merienda solidaria para Mans Unides

Jueves, 29 de Octubre de 2015

Gran éxito de la merienda solidaria en La Garriga.

Durant la setmana de la Castanyada- Halloween, Cambridge School La Garriga ha aprofitat per portar a terme una nova iniciativa amb l'objectiu de recollir diners per al projecte de construcció de dues escoles a Mauritània de Mans Unides. 

Es tractava d'un berenar solidari, organitzat entre el personal de l'escola i mares i pares dels mateixos alumnes, amb un munt d'idees originals i suculentes per a un berenar deliciós. Els alumnes només calia que fessin una aportació i ja podien comptar amb un berenar ben especial i casolà!

La iniciativa va comptar amb molt bona acceptació per part de tothom a l'escola i entre el berenar i l'aportació de Cambridge School s'han aconseguit recollir 376,82€ en total.

Volem agrair enormement la bona rebuda i participació de tots els garriguencs. Moltes gràcies per la vostra solidaritat! 

 

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...