Agenda

Agenda de actividades 

Meriendas Solidarias para Manos Unidas

Lunes, 5 de Noviembre de 2018

14, 15 y 16 de noviembre (y en Granollers también el 17).

Cambridge School organitza una nova edició de la col·lecta per a Mans Unides en forma de berenar solidari.

Tots els alumnes, familiars, professors i personal de Cambridge School esteu convidats a participar en aquesta iniciativa solidària que celebrarem a totes les escoles el dimecres 14 de novembre, dijous 15 i divendres 16, a partir de les 17.00h. I a l’escola de Granollers, també el dissabte dia 17, al matí.

Podeu col·laborar-hi de dues maneres:

1. Portant quelcom per a berenar, i que vendrem a l’escola en favor de Mans Unides. Poden ser snacks dolços (galetes, pastissos, magdalenes, coques...) o snacks salats (pizzetes, mini-entrepans, etc.). Per a participar amb els vostres berenars, només cal que ho comuniqueu prèviament a la secretària del vostre centre.

2. Portant diners per a comprar aquest berenar casolà que alumnes i staff haurem cuinat, i que es podrà adquirir amb un petit donatiu (a partir d’1€, la quantitat que cadascú desitgi pagar).

Tots els diners recaptats seran destinats al projecte de Mans Unides d’aquest any 2018: Lluitar contra l’analfabetisme, amb la millora de les instal·lacions educatives.

Per a més informació, poseu-vos en contacte amb les secretàries de la vostra escola!
 

*Si porteu berenar fet a casa, llegiu-vos les recomanacions per a celebracions populars de Salut Pública de l'Ajuntament de Granollers.
 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...