Noticias

News 

Nuevos descuentos Student Card

Domingo, 1 de Abril de 2018

En moda, joyería, restauración, regalos...

Cambridge School té acords amb gairebé 400 establiments col·laboradors de tot el Vallès Oriental perquè et puguis beneficiar de descomptes i promocions especials per ser alumne de les nostres escoles.

Recoda que és imprescindible mostrar la targeta físicament quan es desitgi utilitzar-la en qualsevol comerç col·laborador!

Aquí tens els establiments adherits en els darrers mesos:

Granollers:

-Artesania Oriental i Fotografia BUFI – 15% dte. En objectes de regal i promocions de fotografia.

-Mixu’s Cat Cafè – cada 8 esmorzars (cafè + pasta), un de gratis

Caldes:

-Argenta Joieria – 10% dte. En rellotgeria i or i 20% en plata.

Cardedeu:

-Estreno (moda) – 15% dte.

Mollet:

-La Bodegueta de la Plaza – cafè i postres inclosos en el menú de dimarts a divendres.

La Garriga:

-Ferreteria Maspor - 10% en articles que no estiguin d'oferta

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...