Agenda

Agenda de actividades 

POSPUESTOS LOS SIMULACROS de examen de noviembre

Viernes, 30 de Octubre de 2020

Debido a las nuevas medidas covid-19

A causa de les noves mesures covid-19 decretades per la Generalitat de Catalunya, vigents des del 30 d'octubre, per les quals s'aturen les activitats presencials de serveis no essencials durant un període de 15 dies, hem de posposar els SIMULACRES D'EXAMEN de novembre (mock exams) als quals vam convidar els nostres alumnes que fan els exàmens oficials aquest desembre, per als nivells:

- B2 First 
- B2 First for Schools
- C1 Advanced
- C2 Proficiency

Queden posposats (tal com hem informat els nostres alumnes via e-mail):
Tots els simulacres compresos entre el dia 6 de novembre i el dia 13 de novembre (aquest inclòs).

Queden pendents de confirmació:
Els simulacres previstos per al dissabte 14 de novembre.

Els alumnes que us hi havíeu apuntat, en els pròxims dies rebreu un altre e-mail amb més informació.

IMPORTANT:
Aquesta posposició afecta només el simulacre d'examen que fem internament, NO AFECTA L'EXAMEN OFICIAL de Cambridge English, les dates dels quals segueixen vigents, i que podeu consultar aquí.

Per a qualsevol dubte o consulta, si us plau, adreceu-vos al vostre centre Cambridge School o contacteu amb nosaltres per email examens@cambridgeschool.com.

 

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...