Noticias

News 

Practica tu inglés cantando

Miércoles, 16 de Enero de 2019

Cursillo de 10 sesiones de canto en inglés a un precio fantástico

Vols practicar la pronunciació i la vocalització del teu anglès d’una forma diferent?

Ara t’oferim la possibilitat de practicar la teva dicció en un curset de cant amb Tristan Caldwell, el professor de cant i director de cors professional d'origen irlandès que el desembre passat ja va posar en marxa amb gran èxit el cor nadalenc de Cambridge School, i Sarah McFadden, també professora de música d’origen irlandès especialitzada en nens.

Aquest trimestre, la nostra oferta de cant s’amplia a 4 grups corals que practicaran l’anglès a través d’un repertori de cançons d’estil pop i de musicals, en tres dels nostres centres (Granollers, Cardedeu i Sant Celoni) i per a un ampli ventall d’edats.

El curs està obert a tothom, alumnes i no-alumnes de Cambridge School, i aquí trobareu tots els detalls:

CURSET “SING IN ENGLISH”

DATES:
Del 28 de gener al 8 d’abril, un total de 10 classes/sessions (Hi haurà una pausa d’una setmana a meitat del curs).

HORARIS PER A JOVES I ADULTS:
A Granollers – dimecres 20.30-22.00 h
A Sant Celoni – dijous 20.00-21.30 h
A Cardedeu – divendres 19.00-20.30 h

HORARIS PER A NENS:
A Granollers – Dissabte 15.30-16.30 h (amb Sarah McFadden)

PREUS:
Per a joves i adults: només 50€
Per a nens: només 30€

INSCRIPCIONS:
Al teu centre Cambridge School més proper.
Per a més informació, escriu a granollers@cambridgeschool.com o truca’ns al 938702001.

Un cop acabat el curset, tots els grups actuaran plegats en un concert a Granollers la setmana del 8 d’abril (Dia i hora encara per determinar).

Si et va la música i t’agrada l’anglès, aprofita aquesta oportunitat única: llança't a cantar!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...