Noticias

News 

Promoción libros gratis

Lunes, 26 de Junio de 2017

Descubre cómo conseguir los libros del curso gratis para el curso 2017-18.

Beneficia't de la nostra promoció de llibres gratis per al curs 2017-18.

En què consisteix?

Si un alumne, tant sigui nou com actual, porta un nou alumne a l’escola i ambdós es matriculen a un curs d’hivern 17-18, el primer té els llibres gratis i el segon un petit obsequi: una bossa de Cambridge School.

*Condicions de la promoció dels llibres gratis:

-Un nou alumne és una persona que no ha estudiat a les acadèmies Cambridge School posterior al 23 de juny del 2016.

-Vàlida només per a classes en grup a l’acadèmia (no vàlid en altres cursos o serveis, com classes particulars, classes en empresa, classes a escoles reglades, viatges d’estudi, traduccions, cursos on line).

-Vàlid per a tots els cursos del curs 2017-18.

-Vàlida únicament per a alumnes que paguen de forma individual, no per a alumnes pagats per empreses.

-En el moment de matricular el nou alumne i per gaudir dels regals, és imprescindible comunicar els noms dels dos alumnes.

-Si portes un nou alumne després d’haver comprat els llibres et tornarem els diners.

-Si després de rebre els llibres, el nou alumne no comença el curs, els hauràs de pagar.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...