Agenda

Agenda de actividades 

Quiz Night en Sant Celoni

Lunes, 1 de Abril de 2019

Viernes 5 de abril, a las 21:00h

Aquest divendres, 5 d'abril, Cambridge School Sant Celoni organitza una Quiz Night, una nit dedicada a aquest joc de preguntes per equips típic de la Gran Bretanya, i que acostuma a celebrar-se en espais públics, com ara pubs i locals socials.

Què és un Quiz?
Aquí trobareu la definició del Cambridge Dictionary: https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/quiz

I aquí el repàs que en fa la Wikipedia:
https://en.wikipedia.org/wiki/Quiz

Al Quiz Night de Sant Celoni hi trobareu alguns dels professors nadius i alumnes de l’escola, i serà l’ocasió perfecta per posar a la pràctica el vostre speaking and listening d’anglès. A més, és obert a tothom! Així que podeu portar tots els vostres amics!

Us esperem a:

La Pipeta Bar
Carrer Major, 132 - Sant Celoni
Divendres 5 d'abril, a les 21:00h

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...