Noticias

News 

READERS recomendados 2022-23

Miércoles, 21 de Setiembre de 2022

Libros de lectura en inglés por niveles - De A1 a C2

Al llarg del curs a Cambridge School prioritzem els exercicis de reading que es fan a classe, i NO hi ha llibres de lectura obligatòria.

Això sí, posat que nosaltres sempre recomanem llegir en anglès (i com més millor!), hem preparat una llista de suggeriments de lectura ('READERS') que podeu trobar a l'enllaç següent:

http://dades.cambridgeschool.com/pdf/Readers-books-Cambridge-School-2022-23.pdf

GOOD FOR YOU. GOOD FOR YOUR ENGLISH!
Llegir en anglès és una activitat molt enriquidora i molt recomanable en el procés d'aprenentatge d'una llengua. Tots els llibres d'aquesta llista han estat triats segons les possibilitats i les necessitats de cada nivell i edat. En trobareu per a tots els gustos, per a adolescents, joves i adults, des del nivell A1 al nivell C2. 

DISPONIBLES A RECEPCIÓ
Si us interessa adquirir un d'aquests llibres, podeu demanar-lo a recepció del vostre centre Cambridge School.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...