Noticias

News 

REUNIÓN Año/Trimestre escolar en el extranjero

Jueves, 29 de Setiembre de 2022

Jueves 20 de OCTUBRE, a les 19:00h vía ZOOM

En col·laboració amb British Summer, Cambridge School ofereix la possibilitat de fer 1 ANY1 TRIMESTRE o 1 SEMESTRE ACADÈMIC a l'estranger per a nens i joves (en residència i amb famílies) durant el CURS 23-24 - una selecció d'experiències úniques i inoblidables (als EUARegne UnitCanadàIrlanda...) que permeten millorar substancialment el nivell d'anglès gràcies a una immersió total, a més d'ajudar a la maduració personal i obrir portes a noves cultures i oportunitats.

Per conèixer de què es tracta i començar a planificar, et convidem a la reunió informativa d'aquest octubre:

REUNIÓ INFORMATIVA - Any/Trimestre Acadèmic a l'Estranger
Celebrada via Zoom el dijous 20 d'OCTUBRE 

TE LA VAS PERDRE?
>> Sol·licita el VÍDEO DE LA REUNIÓ
T'informarem sense cap compromís de contractació!

DE QUÈ HI PARLEM?
Estades d’estudi a l'estranger per a nens i joves.
Dels 11 als 17 anys, per a Middle School High School.
Per a 1 any acadèmic sencer o 1 trimestre/semestre a l’estranger
- En països com els EUA, Canadà, Regne Unit, Irlanda, o també França, Alemanya, Suïssa…
Estada en família o en residència
En escola pública o privada

També pots sol·licitar més informació a qualsevol del nostres centres Cambridge School.

T'hi esperem!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...