Noticias

News 

Reuniones informativas casales de verano

Martes, 30 de Abril de 2019

En Can Sala: 15 de mayo. En Can Llança: 16 de mayo.

Voleu conèixer el nostres casals d’estiu en anglès de primera mà i visitar les instal·lacions de les masies on els organitzem?

Veniu a les nostres reunions informatives i consulteu-nos allò que us agradaria saber.

Us esperem a:

REUNIÓ CASAL CAN SALA
Animals + Natura + Anglès

Dimecres, 15 de maig – 19.00h
A les instal·lacions de Can Sala
Carrer de Mariana Pineda, 1
Montornès del Vallès

REUNIÓ CASAL CAN LLANÇA
Piscina + Esports + Anglès

Dijous, 16 de maig – 19.00h
A les instal·lacions de Can Llança
Av. Alfou S\N Can Llança, St. Julià d’Alfou
Sant Antoni de Vilamajor

Tant si ja heu apuntat els vostres fills com si encara no us heu decidit, serà un ocasió ideal per conèixer l’entorn, veure les instal·lacions i consultar aquells punts en els quals tingueu dubtes.

A més: durant la reunió, tindrem servei de monitors perquè els vostres fills passin una bona estona mentre vosaltres descobriu tot allò que necessiteu saber!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...