Agenda

Agenda de actividades 

Sant Jordi 2018

Lunes, 2 de Abril de 2018

Libros y cuentos en inglés para niños, jóvenes y adultos en todas nuestras escuelas.

Un any més, Sant Jordi és una bona ocasió per adquirir llibres i novel·les en anglès per a totes les edats.

Us podeu avançar a la diada de Sant Jordi, ja que en totes les nostres vuit escoles durant la setmana prèvia (del 16 al 20 d’abril) hi trobareu un racó de llibres on adquirir-los.

I també ens trobareu amb paradetes als carrers de:

-Granollers: carrer Anselm Clavé, tot el diumenge 22 d’abril i dilluns 23 d'abril.

-Cardedeu: plaça de l'Església, dissabte 21 d’abril a la tarda i tot el diumenge 22 i dilluns 23.

-La Garriga: plaça can Dachs, tot el diumenge 22 i dilluns 23 d’abril

-Sant Celoni: plaça de la Vila, dilluns 23 d'abril

-La Roca: dilluns 23 d'abril

-Mollet: Rambla Balmes, dilluns 23 d'abril

-Caldes: dilluns 23 d'abril 

A les nostres paradetes de Sant Jordi hi trobareu llibres de lectura en anglès per a totes les edats, des dels més petits fins a adults, i en altres idiomes.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...