Noticias

News 

Sant Jordi 2019

Lunes, 1 de Abril de 2019

Libros y cuentos en inglés para niños, jóvenes y adultos en todas nuestras escuelas.

Cambridge School se sumarà a la celebració de la diada oferint-vos una àmplia selecció de contes i novel·les en anglès per a totes les edats, per triar, remenar i regalar!

El dimarts dia 23 d’abril, ens trobareu a les paradetes que tindrem a:

- Granollers: paradeta a carrer Anselm Clavé, de 8.00 a 20.30h.
- Cardedeu: paradeta a plaça de l'Església, de 10.00 a 20.30h
- La Garriga: paradeta a plaça Can Dachs, de 10.00 a 20.30h
- Sant Celoni: paradeta a plaça de la Vila, de 10.00 a 20.30h.
- Caldes: paradeta a Parc de l’Estació, de 10.00 a 20.30h
- La Roca: paradeta a La Placeta, de 10.00 a 20.30h
- Mollet: paradeta a Parc Pruneres, de 10.00 a 20.30h
- Parets: paradeta dins l’escola
- Vilanova: paradeta dins l’escola

Aquest Sant Jordi, llegiu i regaleu llibres en anglès!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...