Agenda

Agenda de actividades 

Story Time en octubre - ACTIVIDAD GRATUITA

Martes, 29 de Setiembre de 2020

Consulta la agenda de cuentos en inglés para niños en bibliotecas.

A l'octubre,  It's Story Time: els nostres contes infantils en anglès a les biblioteques de la comarca!

UNA ACTIVITAT GRATUÏTA recomanada per a nens i nenes d'entre 3 i 8 anys aproximadament.

Aquest mes, presentarem el conte 'Brown bear, brown bear, what do you see?' de Bill Martin Jr i Eric Carle, narrat i interpretat pel nostre professor Eamonn Allison. Per a tots els infants i famílies més joves que desitgin passar una estona entretinguda i practicar l’idioma.

- A Parets – Dimarts 6 d'octubre – De 18:00 a 18:45 h

- A La Garriga – Dimecres 7 d'octubre – De 18:00 a 18:45 h

- A Sant Feliu de Codines – Dijous 22 d'octubre – De 17:30 a 18:15 h

- A Cardedeu – Dilluns 26 d'octubre – De 17:00 a 17:45 h

- A Llinars – Dimarts 27 d'octubre – De 17:30 a 18:15 h

- A Granollers (a Can Pedrals) – Dimecres 28 d'octubre – De 17:30 a 18:15 h

 Us hi esperem!

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...