Agenda

Agenda de actividades 

Story Time para niños - ACTIVIDAD GRATUITA

Martes, 27 de Abril de 2021

En MAYO - ¡Consulta fechas y formato!

Story Time són sessions de contes infantils en anglès organitzades a les biblioteques de la comarca amb professors nadius de Cambridge School.

Es tracta d'UNA ACTIVITAT GRATUÏTA recomanada per a nens i nenes d'entre 3 i 8 anys aproximadament.

Al MAIG, presentarem als més menuts el conte 'The Three Billy Goats Gruff', narrat i interpretat per la nostra professora Karen Pomerleau i pel professor Eamonn Allison.

Ens trobareu a:

Biblioteca Can Rajoler - de PARETS DEL VALLÈS
Data: Dimarts 4 de maig - de 18:00 a 18:45 h 
Lloc: Presencial - a la biblioteca

Biblioteca Núria Albó - de LA GARRIGA
Data: Dimecres 5 de maig - a partir de les 17:30h
Lloc: al seu canal de Youtube 

Biblioteca Contravent - de VILANOVA DEL VALLÈS
Data: Dijous 6 de maig - de 18:00 a 18:45 h 
Lloc: Presencial - a la biblioteca

Biblioteca Can Casas - de LLINARS DEL VALLÈS
Data: Dimarts 25 de maig - de 17:30h a 18:15 h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Can Pedrals - de GRANOLLERS
Data: Dimecres 26 de maig - de 17:30h a 18:15 h
Lloc: Presencial - a la biblioteca - Cal RESERVAR prèviament escrivint a bcp@granollers.cat indicant el nom de l’activitat.


Us hi esperem!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...