Agenda

Agenda de actividades 

Story Time en febrero

Jueves, 25 de Enero de 2018

Consulta la agenda de febrero de cuentos en inglés para niños en bibliotecas.

It's Story Time! febrer – “The Gigantic Turnip”  

Aquest mes de febrer ens trobareu a biblioteques d’arreu de la comarca amb la nostra professora Andrea Pawlich i el conte The Gigantic Turnip, per a tots els nens i nenes que desitgin passar una estona entretinguda i practicar l’idioma. I recordeu que ara també l'expliquem a la Biblioteca Contravent de Vilanova del Vallès!

Aquí teniu el calendari i les biblioteques de la comarca on es farà:

Dijous 1 de febrer - 18:00 - 18:45 - Vilanova del Vallès

Dilluns 5 de febrer - 17:30 - 18:15 - La Roca

Dimarts 6 de febrer - 18:00 - 18:45  - Parets

Dimecres 7 de febrer - 18:00 - 18:45 - La Garriga

Divendres 16 de febrer - 17:30-18:15 – Bigues i Riells

Dimarts 20 de febrer - 17:30 - 18: 15 - Sant Fost

Dimecres 21 de febrer - 17:30-18:15 – Caldes de Montbui

Dilluns 26 de febrer - 17:30-18:15 - Cardedeu

Dimecres 28 de febrer - 17:30 - 18:15 - Granollers Can Pedrals

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...