Noticias

News 

Trailer de la Pantomime

Lunes, 27 de Noviembre de 2017

¿Ya has visto el trailer de la comedia de Navidad de este año?

La comèdia de Nadal d'aquest any es titula BEAUTY AND THE BEAST i es representarà el dimecres 20 i dijous 21 al Centre Cultural de Granollers, dues sessions cada dia: a les 17:45h i a les 19:15h.

Té una durada d’una hora i està oberta a tots aquells qui vulgueu passar una bona estona en anglès (estarà interpretada en anglès i narrada en català).

L'entrada té un preu de 2€ per persona (excepte nens menors de 3 anys que seguin a la falda de l’adult acompanyant) i la totalitat dels diners recaptats seran destinats al projecte d’aquest any de Mans Unides – Vallès Oriental.

Els tiquets seran numerats i ja es poden comprar a recepció de qualsevol escola Cambridge School. Si no s’esgoten, també ho podeu fer a l’entrada del teatre el mateix dia.

I mentrestant, podeu veure el tràiler de l'obra, per començar a fer boca!

VEURE EL VÍDEO AL YOUTUBE

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...