Agenda

Agenda de actividades 

VIAJES DE INGLÉS al extranjero - VERANO 2023

Viernes, 18 de Noviembre de 2022

REUNIÓN INFORMATIVA - 7 febrero 19:00h por ZOOM

Et convidem a la presentació del programa de VIATGES D'ANGLÈS a l’Estranger ESTIU 2023 - que, com cada any, oferim conjuntament amb British Summer, una de les empreses líders del sector. Si hi vols assistir, apunta't ara a la reunió!

REUNIÓ INFORMATIVA 'VIATGES A L'ESTRANGER'
DATA: Dimarts 7 febrer 2023 - a les 19:00h
ON: Per videoconferència via Zoom
LINK: Per rebre l'enllaç, cal apuntar-se abans a la reunió.
>> APUNTA'T a la reunió DES D'AQUÍ 

PARLAREM DE:
- Què són els viatges d'anglès a l'estranger
- Com funcionen
- L'oferta de l'ESTIU 2023 - que inclou gran varietat de propostes i experiències úniques amb les quals els vostres fills i filles poden fer créixer el seu anglès i també la seva maduresa personal:

     · Per a nens i joves de 10 a 19 anys
     · Viatges amb monitor o individuals
     · En família o en residència
     · A un gran ventall de països: Irlanda, Regne Unit, EUA, Canadà, Nova Zelanda, Malta…

MÉS INFORMACIÓ?
Si desitgeu més informació sobre els temes que es parlaran a la reunió, consulteu la secció del nostre web dedicada a Viatges d'anglès a l'estranger, o bé informeu-vos-en directament a qualsevol dels nostres centres Cambridge School.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...