Agenda

Agenda de actividades 

FIESTA DE INAUGURACIÓN - Jueves 8 Septiembre

Jueves, 1 de Setiembre de 2022

NUEVO LOCAL EN LA GARRIGA

Des del dijous 1 setembre, Cambridge School La Garriga es troba a un NOU LOCAL — a on ens hem traslladat per oferir als alumnes d’aquest centre una escola més moderna i confortable, i també més accessible.

Per celebrar-ho, us convidem a tots a la FESTA D'INAUGURACIÓ de la setmana vinent:

QUAN I ON?
A la nova adreça — Carrer Dels Banys, núm. 114
El dijous 8 de setembre — a les 18:00h

HI TINDREM:
- Manualitats per als més petits
Show infantil en anglès
Xocolatada per a tothom
Visita a les instal·lacions

COMPTAREM AMB LA PRESÈNCIA DE:

Sra. Dolors Castellà
Alcaldessa de La Garriga

Sra. Meritxell Catalan
Regidora de La Garriga

Sra. Sarah Edge
Directora General de Cambridge School

Sr. Adam Kirkman
Director de Cambridge School La Garriga


I RECORDEU:
Per a gestions, consultes i matrícules per al CURS 22-23, ja podeu visitar-nos a la recepció del nou local, on trobareu:

✓  Aules modernes i completament equipades.
✓  Fàcil accés des del carrer.
✓  Entrada pròpia i zona de recepció oberta.

Les dades de contacte són les de sempre:
- E-mail -  lagarriga@cambridgeschool.com
- Telèfon/WhatsApp - 93 861 22 20

Us hi esperem!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...