Noticias

News 

Blogs de los casales y cursos intensivos

Lunes, 10 de Julio de 2017

Actualizados cada semana con las últimas actividades.

Des del dilluns 28 de juny que els nostres casals i cursos intensius d’estiu han començat, i cada setmana anem recollint les diferents activitats que els alumnes faran perquè en pugueu fer seguiment:

-Blog dels cursos intensius i de Project English

Durant les cinc setmanes del curs, tots els grups estudiant a Cambridge School contribueixen publicant al blog de la seva escola (excepte els nivells TFCE, Pre-CAE i CAE). Cada grup pot publicar textos, fotografies, feines de classe o activitats, vídeos de diàlegs o altre contingut creat per alumnes. Aquí podeu trobar tots els blogs de les diferents escoles:

http://www.cambridgeschool.com/ca/escoles.html

En el blog de Granollers també hi ha vídeos i fotografíes que els alumnes del casal de Granollers Project English van creant cada setmana sobre totes les seves aventures pirates:

http://cambridgegranollers.blogspot.com.es/

-Blog de Can Sala

Cada setmana actualitzem el blog amb fotografies amb les activitats que faran els nens i nenes, com anar en poni o cavall, visita als animals, excursions a la natura, manualitats, les classes d’anglès, jocs en grup, etc.:

https://cansalasummer2017.wordpress.com/

Us animem a fer-hi un cop d’ull de manera regular al que fan els vostres fills amb nosaltres aquest estiu!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...