Noticias

News 

NOVEDAD en LA GARRIGA

Jueves, 1 de Setiembre de 2022

Estrenamos NUEVO LOCAL

CAMBRIDGE SCHOOL La Garriga estrena NOU LOCAL - a on ens hem traslladat amb l'objectiu d'oferir als alumnes una escola més moderna, confortable i accessible al centre de La Garriga:

NOVA ADREÇA:
Planta baixa de C/ Dels Banys, núm. 114

LES NOVES INSTAL·LACIONS:
Es troben a peu de carrer i compten amb:
- Aules modernes i completament equipades.
- Fàcil accés des del carrer.
- Entrada pròpia i zona de recepció oberta.

Apunta't ara als CURSOS D'ANGLÈS  22-23:
MATRÍCULA OBERTA!
Els cursos d'idiomes comencen el 15 de setembre, amb anglès per a totes les edats (nens, joves i adults) i per a tots els nivells. I molt important: amb la possibilitat de certificar el teu anglès amb Exàmens Oficials Cambridge English. Apunta-t'hi ara!
>> INFORMA-TE'N AQUÍ


CONTACTE:
Per a consultes i inscripcions,
les dades de contacte continuen sent les mateixes, i seguim a la teva disposició al telèfon i e-mail de sempre:

- Telèfon/WhatsApp: 93 861 22 20
- E-mail: lagarriga@cambridgeschool.com

Ah! I fem una FESTA d'INAUGURACIÓ el dijous 8 de setembre!

T'hi esperem!
 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...