Noticias

News 

Casales de verano en inglés 2019

Jueves, 21 de Marzo de 2019

Inscripciones abiertas!

Aquest any oferim 2 Casals d'estiu en anglès que combinen activitats a l'aire lliure amb classes d'anglès per ampliar coneixements i vocabulari de forma divertida i dinàmica: 
 

1) CASAL CAN SALA a Montornès del Vallès

ANIMALS + NATURA + ANGLÈS per a nens de P3 a 6è de Primària
5 setmanes al juny - juliol: del 25 de juny al 26 de juliol
2 setmanes a l’agost - setembre: Del 26 d'agost al 6 de setembre
No cal fer totes les setmanes ni fer-les seguides.
De 9:00h a 13:00h / 15:00h / 17:00h (amb servei d’acollida al matí)

Els nens viuran una experiència a l’aire lliure, envoltats de natura i animals, amb activitats variades i molt entretingudes en anglès: visita i cura d'animals de granja, jocs d’aigua, carruatge i activitats amb ponis i cavalls, esports, tallers artístics, recerca del tresor...

>> Descarregueu-vos el document informatiu Can Sala
>> Veieu el nostre vídeo-resum Can Sala!

_


2) CASAL CAN LLANÇA a Sant Julià D'Alfou 
(Entre Llinars, Cardedeu i Sant Antoni de Vilamajor)

PISCINA + ESPORTS + ANGLÈS per a nens de P3 a 6è de Primària
5 setmanes al juny - juliol: Del 25 de juny al 26 de juliol
No cal fer totes les setmanes ni fer-les seguides.
De 9:00h a 13:00h / 15:00h / 17:00h (amb servei d’acollida al matí)

Els nens viuran una experiència inoblidable en una masia amb magnífiques piscines i instal·lacions, amb activitats en anglès molt variades i entretingudes: jocs i esports en grup, manualitats, recerca del tresor, gimcanes, tallers artístics, piscina...

>> Descarregueu-vos el document informatiu Can Llança
>> Veieu el nostre vídeo-resum Can Llança!

Per a més informació sobre els casals, podeu escriure'ns a casals@cambridgeschool.com o bé trucar a qualsevol de les nostres escoles.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...