Agenda

Agenda de actividades 

Cine en inglés - Febrero

Martes, 28 de Enero de 2020

En cines del Vallés Oriental

Practiqueu el vostre anglès amb les millors pel·lícules a les sales de cinema del Vallès Oriental.

Aquest febrer, trobareu les següents pel·lícules en anglès:
 

- Cinema Esbarjo de CARDEDEU

The Farewell 
30 i 31 de Gener, i 01 i 02 de febrer
http://www.cinemaesbarjo.cat/the-farewell-30-i-31-de-gener-1-i-2-de-febrer/

Knives Out (Puñales por la espalda)
6, 7, 8 i 9 de febrer
http://www.cinemaesbarjo.cat/punales-por-la-espalda-6-7-8-i-9-de-febrer/

1917
27, 28, 29 de febrer i 01 de març
http://www.cinemaesbarjo.cat/1917-27-28-29-de-febrer-i-1-de-marc/

 

- Cinema OCINE a l’Altrium de SANT CELONI

On the Basis of Sex (Una qüestió de gènere)
Divendres 7 de febrer
http://www.santceloni.cat/24089 

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (La Societat Literària i el Pastís de Pell de Patata)
Divendres 21 de febrer
http://www.santceloni.cat/24091

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...