Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en anglès - Febrer

Dimarts, 28 de Gener del 2020

A cinemes del Vallès Oriental

Practiqueu el vostre anglès amb les millors pel·lícules a les sales de cinema del Vallès Oriental.

Aquest febrer, trobareu les següents pel·lícules en anglès:
 

- Cinema Esbarjo de CARDEDEU

The Farewell 
30 i 31 de Gener, i 01 i 02 de febrer
http://www.cinemaesbarjo.cat/the-farewell-30-i-31-de-gener-1-i-2-de-febrer/

Knives Out (Puñales por la espalda)
6, 7, 8 i 9 de febrer
http://www.cinemaesbarjo.cat/punales-por-la-espalda-6-7-8-i-9-de-febrer/

1917
27, 28, 29 de febrer i 01 de març
http://www.cinemaesbarjo.cat/1917-27-28-29-de-febrer-i-1-de-marc/

 

- Cinema OCINE a l’Altrium de SANT CELONI

On the Basis of Sex (Una qüestió de gènere)
Divendres 7 de febrer
http://www.santceloni.cat/24089 

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (La Societat Literària i el Pastís de Pell de Patata)
Divendres 21 de febrer
http://www.santceloni.cat/24091

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...