Pressupost i bonificacions

Empreses > Pressupost i bonificacions

Sol·licitud de pressupost o visita

Si desitges sol·licitar un pressupost a mida o una visita, omple el formulari i ens posarem en contacte en breu:

  • Per favor, indica el nom de l’empresa

  • Per favor, indica la persona de contacte

  • Per favor, indica la web de l’empresa

  • Si us plau, indica l'e-mail

    Si us plau, corregeix l'e-mail

  • Si us plau, indica el telèfon

Curs

Idioma:
  • Anglès
  • Alemany
  • Espanyol
  • Francès
  • Italià
  • Català
  • Xinès
Lloc classes:
  • Empresa
  • Adreça
  • Centre Cambridge School

Ajudes públiques

Interessat a rebre més informació de les ajudes públiques: PIME Gran Empresa
Informació retorn de les ajudes públiques
  • *Camp obligatori.
  • Política de privacitat

    Responsable: Cambridge Language School, S.L. (“Cambridge School”). + info

    Finalitat: Gestió de les sol•licituds d’informació i de l’enviament de comunicacions comercials. + info

    Legitimació: Consentiment de l’interessat. + info

    Destinataris: No es cediran dades a tercers, a excepció d’obligació legal. + info

    Drets: Accés, rectificació, cancel•lació o supressió i oposició, així com altres drets, com s’explica en la informació addicional. + info

    Informació addicional: Pot consultar la informació addicional i detallada sobre Protecció de Dades a la nostra pàgina web: política de privacitat

  • enviar formulari
Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional