Certificació UB-EIM

Nosaltres > Certificació UB-EIM

L'Escola d’Idiomes Moderns de la Universitat de Barcelona, basant-se en els criteris de qualitat i experiència, ha seleccionat un nombre reduït d’acadèmies d’idiomes de tota Catalunya que ofereixen una sèrie d’avantatges exclusius amb el segell de la mateixa Universitat. Per  escollir aquests centres, la Universitat ha tingut en compte que siguin  escoles serioses, amb sistemes d’avaluació contínua, amb programes d’estudi definits, rigor cap a l’alumnat i professors qualificats.

Els adults i adolescents que estudien a les escoles Cambridge School a partir del nivell N5, a final de curs reben un certificat de l’EIM de la Universitat de Barcelona que reconeix el seu nivell d’anglès, alemany, francès o italià de manera oficial per la UB. 

Així mateix, tots els estudiants de Cambridge School tenen a la seva disposició una targeta d’estudiant de la Universitat de Barcelona (Escola d’Idiomes Moderns) que els permet beneficiar-se dels mateixos avantatges, així com de descomptes exclusius en centres comercials, restaurants, hotels, establiments de salut, etc. Podeu consultar-los aquí: http://www.ub.edu/avantatges/

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional