Nivells

Aprèn anglès > 6 a 11 anys > Nivells

Abans de matricular-se a un curs a Cambridge School, tots els estudiants a partir de 3r de primària, hauran de fer una prova de nivell escrita i oral per establir el seu nivell. Això suposa que si un alumne té facilitat per a l’idioma, pot estudiar a Cambridge School un nivell superior al del seu curs escolar.

Els estudiants que demostren una progressió excel·lent poden saltar un nivell durant o al final d’un curs. De la mateixa manera que, els estudiantes que tenen un progrés lent, repeteixen de nivell per arribar amb èxit al següent.

Normalment, després d’un període inicial de consolidació, els nens que s’integren en grups d’anglès als nostres centres assoleixen un nivell molt més alt que l’estàndard dels seus cursos escolars. Per exemple, un jove que fa anys que està amb nosaltres i que actualment està a 1r d’ESO, pot estudiar tranquil·lament un curs equivalent de 4t d’ESO a Cambridge School.

* Exàmens oficials de Cambridge English.
** Cursos per a nous alumnes.

First Start: per als alumnes que comencen als 7 anys o abans a Cambridge School i segueixen amb el nostre mètode al llarg del seu aprenentatge, això els permetrà anar avançant de nivell a un ritme més ràpid, i per tant oferim la garantia que arribaran a nivell de First Certificate a 4t d’ESO o 1r de Batxillerat.

Etapes d’aprenentatge de l’anglès per a nens a Cambridge School

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional