Notícies

Últims articles 
  • Promoció llibres gratis

    Dilluns, 7 de Maig del 2018
    Promoció llibres gratis
    Per a intensius d'estiu i cursos 18-19. Descobreix com aconseguir els llibres de curs gratis.
  • Consell del mes

    Dimecres, 2 de Maig del 2018
    Consell del mes
    Com preparar-se per a un examen oral d'anglès.
  • Nova escola a Vilanova del Vallès

    Dimarts, 1 de Maig del 2018
    Nova escola a Vilanova del Vallès
    Amb aquest nou centre, són ja 9 les escoles Cambridge School al Vallès Oriental.
  • Entrevista a Núria Rof, directora i coordinadora dels casals

    Dimecres, 18 de Abril del 2018
    Entrevista a Núria Rof, directora i coordinadora dels casals
    Ens explica sobre el nou casal a Can Llança i novetats a Can Sala.
  • Casals d'estiu 2018

    Dimarts, 3 de Abril del 2018
    Casals d'estiu 2018
    Casals en anglès a Can Sala, Can Llança i Granollers per a nens/es de P3 a 6è Primària. Inscripcions obertes.
1 2 3 4 5
News 
Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...