Professors

Nosaltres > Professors

Els nostres professors són seleccionats amb molta cura, garantint així la consecució dels alts estàndards exigits per Cambridge School. Actualment a Cambridge School comptem amb més de 80 professors nadius de la llengua que ensenyen.

Professors titulats

Tots els nostres professors  tenen un títol universitari i un postgrau d’especialització en la llengua que ensenyen.

Perfeccionament pedagògic

Creatius, amb gran empatia i poder comunicatiu, els nostres equips de professores assisteixen dues hores a la setmana a cursos de perfeccionament pedagògic, dissenyats per utilitzar adequadament les eines i processos metodològics, fet que garanteix un continu procés de renovació i perfeccionament.

Regularment, el cap d’estudis i  els professores sènior realitzen observacions a les classes com a part del nostre programa de desenvolupament del professor.

Formació a professors

Molts dels nostres professors també són formadors de professors, i dirigeixen seminaris a Cambridge School, a tota Catalunya i a la resta d’Espanya. També escriuen materials per a editorials de fama mundial i són articulistes de revistes especialitzades en la docència.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional